SPOR
Giriş Tarihi : 15-05-2024 13:50   Güncelleme : 15-05-2024 13:50

Gençler ve Milli Sporculardan Vali Varol’a ziyaret

ADIYAMAN (PHA) - Adıyaman Valisi Dr. Osman Varol, “Gençlik Haftası” ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, gençlik temsilcileri ve farklı branşlarda uluslararası arenada başarılar elde eden Adıyamanlı milli sporculardan oluşan gençlik kafilesini kabul etti.

Gençler ve Milli Sporculardan Vali Varol’a ziyaret

Gençlik Haftası ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Ve Gençlik Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ziyaretlerini kabul ettiği gençlerle sohbet eden Vali Varol, "Geleceğimizin teminatı değerli gençlerimizin Gençlik Haftasını tebrik ediyorum. Şundan eminiz ki bağımsız Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceği, bilgi çağının gereksinimlerini üzerinde taşıyacak gençlerimizin omuzlarında yükselecektir. Hiç kuşkusuz ki geleceğimizin teminatı olan sizler, içinizde taşıdığınız sevgi ve heyecanla ülkemizin kalkınmasına katkı verecek en önemli hazinelerimizsiniz. Siz değerli gençlerimiz sportif faaliyetlerle, bilimle, irfanla yoğrulduğu müddetçe Türkiye Cumhuriyetimiz ilelebet payidar kalacak ve uluslararası arenada hak ettiği saygın yeri alacaktır “dedi. 
Gerçekleştirdikleri ziyaret sonrası Adıyaman Valisi Dr. Osman Varol’a çiçek ve Milli Takım forması hediye ederek makamdan ayrıldılar.

 

Kaynak : PHA

EditörEditör