GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-06-2024 11:07   Güncelleme : 06-06-2024 11:07

'Haydi sofraya' Gaziantep yeni şubeleriyle hizmet ağını genişletiyor

GAZİANTEP (PHA) - Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara uygun fiyata kaliteli yemek imkanı sunan "Haydi Sofraya" projesiyle kentteki hizmet noktalarını artırıyor.

'Haydi sofraya' Gaziantep yeni şubeleriyle hizmet ağını genişletiyor

İlk olarak Hasan Celal Güzel Millet Bahçesi'nin içinde hizmet vermeye başlayan bu proje, yoğun ilgi görüyor ve kısa sürede beş farklı noktada hizmet vermeye hazırlanıyor.

Yeni lokantalarla kentin dört bir yanında hizmet!

Büyükşehir Belediyesi, "Haydi Sofraya" projesinin başarılı başlangıcının ardından şube sayısını artırma kararı aldı. Yeni şubeler; Gaziantep Üniversitesi civarı, Küsget, Düztepe ve Gazikent'te açılacak. Bu sayede, daha fazla vatandaş uygun fiyata kaliteli yemek imkânından faydalanabilecek.

Ekonomik ve hijyenik: 4 çeşit yemek sadece 40 lira

"Haydi Sofraya", sunduğu ekonomik menülerle dikkat çekiyor. Mekanda 4 çeşit yemek sadece 40 lira karşılığında sunuluyor. Öğle servisi 12.00-13.30 saatleri arasında, akşam servisi ise 17.30-19.30 saatleri arasında yapılıyor. Hem hijyenik hem de ekonomik olan bu hizmet, Gazi şehirlilerden büyük beğeni topluyor. Belediyenin bu projesi, sadece uygun fiyatlı yemek sunmakla kalmayıp aynı zamanda sağlıklı ve dengeli beslenme imkanı da sağlıyor.

 

 

Kaynak : PHA

EditörEditör