GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-06-2024 11:51   Güncelleme : 02-06-2024 11:51

İl Milli Eğitim Müdürü Tosun, sınav öncesinde okulları ziyaret etti

ADIYAMAN (PHA) - Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezî sınav öncesinde okulları ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Tosun, sınav öncesinde okulları ziyaret etti

Ziyaretleri sırasında sınav hazırlıklarını yerinde inceleyen İl Müdürü Ali Tosun, öğrencile başarılar diledi. Ayrıca, sınav sürecinde büyük emek harcayan yönetici, öğretmen, memur ve yardımcı hizmet personellerine de teşekkürlerini iletti.

İl Müdürü Ali Tosun, ziyaret ettiği okullarda sınav düzenlemeleri ve alınan tedbirler hakkında bilgi alarak, sınavların sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için gereken tüm önlemlerin alındığını belirtti.

Öğrencilerle de görüşmeler yaparak onlara moral veren İl Müdürü Ali Tosun, başarılı bir sınav geçirmeleri temennisinde bulundu.

Öğrencilerin başarılarını artırmak ve sınav süreçlerini en iyi şekilde yönetmek için özveriyle çalışan yönetici ve öğretmenlere, katkılarından dolayı teşekkür eden Ali Tosun, eğitim camiamızın bu süreci en iyi şekilde yöneterek, öğrencilere en uygun sınav ortamını sağlama konusunda kararlılıkla çalıştığını vurguladı.

Kaynak : PHA

EditörEditör