SİYASET
Giriş Tarihi : 09-01-2023 18:07   Güncelleme : 09-01-2023 18:07

Milletvekili Toprak’tan ATSO’ya hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. Muhammed Fatih Toprak, Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı İrfan Torunoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Milletvekili Toprak’tan ATSO’ya hayırlı olsun ziyareti

AK Parti Milletvekili Av. Muhammed Fatih Toprak’a İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Merkez İlçe Başkanı Av. Mustafa Alkayış, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Ziya Başaran eşlik etti.
Ziyarette ATSO Yönetim Kurulu üyesi Abdurrahman Şan da hazır bulundu.
Ziyarette Milletvekili Muhammed Fatih Toprak, Başkan Torunoğlu’na ve Yönetim Kuruluna başarılar diledi. Toprak; “Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilen İrfan beye, yönetim kurulu ve meclis üyelerine hayırlı olsun dileklerimizi sunuyorum. İnşallah ilimiz sanayicisi ve ticareti için hayırlı hizmetler yaparlar. Bizler parlamentoda kentimizi temsil eden milletvekilleri olarak bize düşen konularda işbirliğine hazırız. ATSO kentimizin en önemli kurumlarının başında geliyor. Bu vesileyle başkanımız İrfan Torunoğlu nezdinde tüm seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ATSO Başkanı İrfan Torunoğlu, ATSO’nun şehrin en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olduğuna dikkat çekerek; “Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizler ilimizin ekonomik anlamdaki beklentilerine çözüm üretme noktasında çalışıyoruz. İnşallah işadamlarımıza ve girişimcilerimize yeni imkânlar oluşturarak Adıyaman’ın ekonomik gelişimine katkıda bulunuruz. Tabi bunları yaparken siyasetçilerimiz ve kamu kurumlarımız ile uyum ve işbirliği içinde olacağız. Tek gayemiz ilimize faydalı hizmetler sunmak. Bu vesile ile ziyaretinizden dolayı teşekkür eder, sizlere çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.
Oda çalışmaları ve projelerinin de görüşüldüğü ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

EditörEditör