SPOR
Giriş Tarihi : 11-02-2024 19:59   Güncelleme : 11-02-2024 19:59

Adıyamanlı Kick Boksçulardan göz kamaştıran başarı: 1 gümüş 2 bronz madalya

ADIYAMAN (PHA) - Antalya'da düzenlenen Spor Toto Türkiye Kick Boks Şampiyonası'na katılan Adıyamanlı sporcular, çeyrek final mücadelelerinde gösterdikleri performansla büyük bir başarı elde etti.

Adıyamanlı Kick Boksçulardan göz kamaştıran başarı: 1 gümüş 2 bronz madalya

Gözde Özgül, 32 kg Bayan Yıldız Kick Light branşında gösterdiği üstün performansla Türkiye ikincisi oldu. Altın Arı ise 37 kg Bayan Kick Light ve Point Fighting branşlarında bronz madalya kazanarak Adıyaman'ı gururlandırdı. Fatma Zehra Öksüz ise 70 kg Bayan Kick Light branşında bronz madalya alarak takımın başarısına katkı sağladı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Antalya'da 81 ilden 5 bin 140 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Spor Toto Türkiye Kick Boks Şampiyonası'nda Adıyamanlı sporcuların elde ettiği başarıdan dolayı büyük bir gurur yaşadıklarını belirtti.

Müdür Keleş, dereceye giren sporcuları ve antrenörlerini tebrik ederek, "Bu başarı, Adıyaman'ın spor alanındaki potansiyelini gösteriyor. Sporcularımızın özverili çalışmaları ve antrenörlerimizin emekleriyle elde edilen bu başarıları kutluyoruz. Adıyaman'ı en iyi şekilde temsil ederek madalya kazanan sporcularımızın gelecekteki başarılarına olan inancımız tamdır" dedi.

Kaynak : PHA

EditörEditör