GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-09-2023 14:23   Güncelleme : 07-09-2023 14:23

AGAD Yönetimi, Vali Varol’u ziyaret etti

ADIYAMAN (PHA) - Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adıyaman Valisi Dr.Osman Varol’u makamında ziyaret etti.

AGAD Yönetimi,  Vali Varol’u ziyaret etti

Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan, Yönetim Kurulu Üyeleri Güne Bakış Gazetesi İmtiyaz sahibi Mustafa Yücekaya ve Işık Gazetesi İmtiyaz sahibi Bilal Işık ile birlikte Adıyaman Valisi Dr. Osman Varol’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette açıklamada bulunan AGAD Başkanı İbrahim Aslan," Adıyaman Valisi Dr.Osman Varol valimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. 6 Şubat depreminde Adıyaman çok büyük bir yara aldı. Adıyaman da şu an vatandaşlar konteyner kentlerde kalıyor ve deprem konutları çalışmaları devam ediyor. Adıyaman da yaşanan sorunları yakından takip eden Adıyaman Dr. Osman Varol çözümleride beraberinden getireceğine inanıyoruz. Sayın Valimizin her zaman destekleyerek yanında olacağız. Adıyaman hepimizin Adıyamanı ve şehrimizi kaldırmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Sayın valimize misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz." şeklinde konuştu.
Adıyaman Valisi Dr.Osman Varol," AGAD Yönetim Kurulu ziyarette bulundu. Ziyaretlerinden ötürü Başkanımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederim. 6 Şubat tarihi milletimiz için kara bir gün olarak hafızalarımıza kazındı. Yaşadığımız büyük afetin ardından hızlı bir şekilde toparlanmak için hep birlikte çalışmalıyız. Adıyaman’a geldiğimden bu yana vatandaşlarımızın yanında olarak olarak sorunlarını çözme noktasında yanlarında olduk. Vatandaşlarımız çok büyük bir felaketi atlattılar. Adıyaman da deprem konut inşaatları hızlı bir şekilde devam etmektedir ve vatandaşlarımıza en kısa sürede teslim edeceğiz. İndere bölgesinde depremzede vatandaşlarımız için inşa ettiğimiz kalıcı konutlar tüm hızı, etkinliği ve verimliliğiyle devam ediyor. 826 bloğumuzun önemli bir bölümünün temel çalışmaları başladı. Tüm gayemiz vatandaşlarımızın kalıcı konutlara bir an önce kavuşması ve hak ettikleri konforlu yaşama refaha bir an önce kavuşturmak. Adıyaman da büyük sorunlar var ve hepsini hep birlikte atlatacağız." ifadelerini kullandı.
 

Kaynak : PHA

EditörEditör