GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-02-2024 16:47   Güncelleme : 07-02-2024 16:47

Cumhurbaşkanı Erdoğan Adıyaman’a geliyor - Videolu Haber

ADIYAMAN (PHA) - AK Parti Adıyaman İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu, 8 Şubat Perşembe günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Adıyaman’a geleceğini bildirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Adıyaman’a geliyor  - Videolu Haber

Bulucu, Adıyaman’a gelecek olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı’nın tüm gün boyunca ve oldukça yoğun bir programının olacağını kaydeden AK Parti Adıyaman İl Başkanı Bulucu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaret programına ilişkin bilgileri basın mensuplarıyla paylaştı ve tüm vatandaşları bu programlara katılmaya davet etti.

Bulucu açıklamasında, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ilk olarak Saat 13.00’de üniversite kapalı spor salonunda kalıcı sosyal konutların kura törenine katılacak. Daha sonra ise Yeni Mahalle Kapalı Spor Salonu’nda aday tanıtım programımız olacak. Bu programla birlikte ilçe adaylarımız da belirlenmiş olacak. Saat 15:30’da ise Kahta ilçemize gelecek olan Cumhurbaşkanımız, hastane caddesinde düzenleyeceğimiz mitinge katılacak. Bir sonraki ziyaretleri ise Sincik ilçemize olacak. Cumhurbaşkanımız Sincik meydanında halkımıza hitap edecek. Bu ziyaret gerçekten bizler için son derece anlamlı ve tarihi bir öneme sahip. Özellikle günün büyük bir bölümünü Adıyaman’ımıza ayırması cumhurbaşkanımızın Adıyaman’ımıza verdiği önemin bir göstergesidir. Bilindiği gibi Cumhurbaşkanımız Erdoğan, genel seçimlerde oy oranları bakımında şampiyon olan ilçelerimiz Sincik ve Kahta’mızı ziyaret edeceklerini ifade etmişlerdi. Bu vesile ile hem Kahta’da hem de Sincik’te Cumhurbaşkanımız vatandaşlarımızla buluşacak. Depremden bu yana hiçbir zaman Adıyaman’ımızı yalnız bırakmayan Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyor bu vesile ile tüm hemşehrilemizi yarınki programlarımıza davet ediyorum. Hazırlıklarımızı tamamladık. Bu noktada gece gündüz demeden çalışan merkez ilçe başkanlığımıza, kadın kolları ve gençlik kolları başkanlığımıza ayrıca ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak : PHA

EditörEditör