GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-10-2023 15:05   Güncelleme : 25-10-2023 15:05

PERRE Haber Ajansı'nın ″Büyük Basın Dayanışması″ Projesi Başlıyor

ADIYAMAN (PHA) - 1 Nisan'a kadar haberler ücretsiz olarak servis edilecek!

PERRE Haber Ajansı'nın ″Büyük Basın Dayanışması″ Projesi Başlıyor

PERRE Haber Ajansı'ndan yapılan açıklamada, depremden etkilenen illerdeki basın kuruluşlarına ücretsiz olara 1 Nisan'a kadar haber servis edileceği bildirildi. Kouya dair PERRE Haber Ajansı'nda gerçekleştirilen açıklama şu şekilde: "6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen depremlerden etkilenen Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş, Adana, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Malatya, Osmaniye, Şanlıurfa ve Elazığ illerimizdeki meslektaşlarımızla dayanışma içerisinde olmak, depremden bu yana zor şartlara rağmen gazetecilik mesleğini icra etmeye çalışan, ekonomik olarak hayatta kalma mücadelesi veren gazete, radyo, televizyon ve internet haber sitelerine katkı sağlayabilmek için PERRE Haber Ajansı olarak 1 Nisan'a kadar deprem illerimizdeki meslektaşlarımıza haber ve içerik desteği sağlayacak, abone sistemimizi ücretsiz kullandıracağız.

Deprem illerimizdeki meslektaşlarımız başta olmak üzere, birçok ilimizden ve Türkiye Büyük Millet Meclisinden meslektaşlarımızın da haber girerek katkı sunacağı 'Büyük Basın Dayanışması'na siz de destek sunabilir veya servis edilen haberlerden faydalanabilirsiniz.

1 Nisan'a kadar devam edecek projeye, haber scripti hizmeti sunan çok sayıda web sitesi yazılım/tasarım firması tarafından haber botu desteği sağlanacaktır.

PERRE Haber Ajansı'na başvuracak tekil kullanıcılı haber siteleri ve diğer mecralar için ise ayrı ayrı kullanıcı adı ve şifre verilecektir.

1 Kasımda başlaması planlanan "Büyük Basın Dayanışması" için aşağıdaki e-mail hesabımızdan başvurular veya WhatsApp numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz."

Başvuruda bulunması gereken bilgiler:

1 - TV, Radyo, Gazete veya haber sitesi adı

2- Yetkili Kişi Adı ve Unvanı

3- Telefon, e-mail, sisteme giriş için kullanılacak şifre içeren iletişim bilgileri

e-mail: [email protected]

WhatsApp: +90 850 346 1719

GSM: 0 531 272 26 69

Kaynak : PHA

EditörEditör