SPOR
Giriş Tarihi : 06-03-2024 17:39   Güncelleme : 06-03-2024 17:39

Sümerevler Futbol Sahası bakım ve yenileme çalışmaları başladı

ADIYAMAN (PHA) - Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Sümerevler Futbol Sahasında incelemelerde bulunarak Sentetik Çim Yüzeyli Futbol Sahasının Zemin yenileme ve Gece aydınlatma sistemi çalışmaları hakkında yetkililerinden bilgi aldı.

Sümerevler Futbol Sahası bakım ve yenileme çalışmaları başladı

Bölgemizde 6 Şubat 2023 depreminde meydana gelen büyük yıkımın ardından Adıyaman’da tüm tesislerin bakım ve onarım çalışmalarına başlanıldığını belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş çalışmaların büyük ölçüde tamamlandığını söyledi.
Adıyaman’ın spor tesisleri ve faaliyetleri konusunda eski günlerine hızla döndüğünü belirten İl Müdürü Fikret Keleş;” kurumumuz il merkezinde ve ilçelerimizdeki tüm futbol sahalarının yenileme, bakım ve onarım çalışmalarının büyük ölçüde tamamladı. Şuanda amatör futbol kulüplerimizin antrenman yapmaları için 04.03.2024 tarihinde ihalesi yapılan Sümerevler Futbol Sahası Sentetik Çim Yüzeyinin yenilenmesi ve Gece Aydınlatma sisteminin yenilenmesi işlemleri en kısa süre tamamlanarak spor camiasının hizmetine sunmuş olacağız” dedi.
 

Kaynak : PHA

EditörEditör