ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 11-07-2023 23:30   Güncelleme : 11-07-2023 23:30

Tatil dönüşünde kazada hayatını kaybeden Emre toprağa verildi

ADIYAMAN (PHA) - Adıyaman’ın Besni ilçesinde, hafta sonu tatili için gittikleri Mersin’den dönerken kaza geçirip hayatını kaybeden Emre Buldum (19) toprağa verildi.

Tatil dönüşünde kazada hayatını kaybeden Emre toprağa verildi

Alınan bilgiye göre kaza, Pazar günü gece saatlerinde Osmaniye'nin Toprakkale ilçesi yakınlarında meydana geldi. Furkan Kılıç yönetimindeki 44 HD 267 plakalı otomobil, arıza nedeniyle emniyet şeridinde duran akaryakıt tankerine arkadan çarptı. Kazada sürücü Furkan Kılıç ile yanındaki Özcan Karaman ve Emre Buldum hayatını kaybetti. Mersin'de tatil yaptıktan sonra Besni'ye dönmek üzere yola çıktıkları öğrenilen 3 arkadaşın cenazeleri otopsi işlemlerinin ardından yakınları tarafından teslim alındı. Kazada hayatını kaybedenlerden Furkan Kılıç ve Özcan Karaman, dün ikindi vakti Mustafa Baba Camiinde ikindi kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
Kazada hayatını kaybeden Emre Buldum (19) ise bugün Mustafa Baba Camiinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Cenazeye katılan yakınları ve sevenleri gözyaşlarına boğuldu.
 

Kaynak : PHA

EditörEditör